Onko muilla nyt !!!!

suom,24,tämä väittää nyt, että viestini hierarkia on kuullemma liian syvä ja täten joudun tyytymään vain pelkkään et alota keskustelu,evää minulta mahdollisuuden vastata kysymyksiin, pakottaa siis vain, etten voi vastata kysymyksiin!

yksi muu palsta kyllä ei tätä evännyt.
1360
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

vastata kirjoituksen alla. Niin minä teen. Otsikoksi voi sitten laittaa viitaukseen siihen kirjoitukseen johonka haluaa vastata.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Eräs vain kirjoitti:

suom,24,tämä väittää nyt, että viestini hierarkia on kuullemma liian syvä ja täten joudun tyytymään vain pelkkään et alota keskustelu,evää minulta mahdollisuuden vastata kysymyksiin, pakottaa siis vain, etten voi vastata kysymyksiin!

yksi muu palsta kyllä ei tätä evännyt.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu