Tutkimus: Britneytä liikaa uutisissa.

Eli jopa jenkit alkavat saada tarpeekseen siitä naisesta.


http://viihde.mtv3.fi/uutiset/musiikki.shtml/527503?spears_britney
1235
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Britney on nimenomaan turhien juorulehtien vakiokamaa ja esim.kilpailija-Christina on jo aikapäiviä sitten siirtynyt suurten muotilehtien suosioon ja lakannut koristamasta tyhjänpäiväisiä tablodeja. Mutta ei kai Britney muuhun kelpaakaan nykyään kun tuollaisiin lehtiin kun miettii tarkemmin.

Mahtaa neidon varat muuten pienentyneet huomattavasti kun ei 4 vuotteen ole tullut tehtyä mittän muuta kuin juhlittua.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jenkki tutkimuksessa. kirjoitti:

Eli jopa jenkit alkavat saada tarpeekseen siitä naisesta.


http://viihde.mtv3.fi/uutiset/musiikki.shtml/527503?spears_britney

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu