onko laillista??

onko laillista laittaa hondaan etu välittäjä?, kun ihan vakiona honda kulkee sen 39,9 vakio väleillä. vai onko muuta keinoa?
4404
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kannattaa mieluummin laittaa keskivälittäjä tai takatulottaja, ne ovat paljon laillisempia.

Äänestä
  • siis mistä täs nyt puhutaa??? VÄLITTÄJÄ?

    Äänestä

  • cxz<d kirjoitti:

    siis mistä täs nyt puhutaa??? VÄLITTÄJÄ?

    Ei mitään hajua, kunhan vastasin ketjun aloittajan horinaan samalla mitalla.

    Äänestä

Välien vaihtaminen ei ole mopoissa laillista, vaikkei rakenteellinen nopeus ylittäisikään toimenpiteen jälkeen 45km/h nopeutta...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


honda kirjoitti:

onko laillista laittaa hondaan etu välittäjä?, kun ihan vakiona honda kulkee sen 39,9 vakio väleillä. vai onko muuta keinoa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu