Nokia tappajat

http://www.taloussanomat.fi/ict-ja-teknologia/2007/05/09/Sony Ericsson julkisti ter%E4spuhelimia/200711293/95
2451
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Eivät kyllä aiheuta Nokialle mitään harmeja. P1i aikaansa jäljessä datayhteyksiltään, T650i samaa vanhaa uusissa kuorissa, T250i perusta vain ja S500i oikeastaan vain sisarmalli aiemmin julkistetulle.

Tässä vertailussa Nokia E90, SE P1i ja Nokia E61i...
http://www.puhelinvertailu.com/index.php?p1=e90&p2=p1i&p3=e61i

Äänestä
  • Millä tavalla P1i on muka jäljessä aikaansa datayhteyksiltään? Puhelinvertailu.com:n vertailussa P1i oli mielestäni ainakin monipuolisempi kuin E61i.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


rantautuu kirjoitti:

http://www.taloussanomat.fi/ict-ja-teknologia/2007/05/09/Sony Ericsson julkisti ter%E4spuhelimia/200711293/95

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu