TÄNÄÄN TV2 KLO 21.00

Kannattaa katsoa.Jos kerran valtakunnassa kaikki hyvin niin miksi räjähtävä aihe?Asuntolainoituksen tikittävä aikapommi!
3722
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kyyti on kylmää, jahka lisävakuuksia ryhdytään vaatimaan.

Äänestä
  • Ainakin lisävakuuksien vaatialle kyytiä on kylmää, jos kukaan lainoittaja voi ylipäätään olla niin pihalla asiasta.

    Äänestä

Uudet luottojärjestelyt ja nimikkeet varmasti houkuttelevat laskutaidottomia tai hyväuskoisia - näennäisen kohtuullisilla kuluilla pääsee käsiksi unelmien asuntoon...mutta millä viiveellä, jos koskaan sen saa omaksi ja mitkä ovat kokonaiskulut siinä vaiheessa!
Kiintoisa aihe - ei vaan ehtinyt katsomaan, mutta eiköhän joku täällä valaise teemaa!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mielenkiintoista kirjoitti:

Kannattaa katsoa.Jos kerran valtakunnassa kaikki hyvin niin miksi räjähtävä aihe?Asuntolainoituksen tikittävä aikapommi!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu