Fougeren ruoka/ puolihoito?

Kommentteja, monipuolista?
Kiitos
1294
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ja meillä ei ollu aamiaista tai puolihoitoa, mutta muutaman kerran syötiin siinä hotellilla. Ruoka oli todella hyvää ja laadukasta. Liekittelivät hyvät pihvit ja tunnelma oli kiva.

Altaalla syötiin useana päivänä dönerit, jotka olivat taivaallisia ja lapset pitivät juustopitestä.

Muutenkin kaiken kaikkiaan kiva hotelli. Ja kannattaa käydä ostamassa tuoreet hedelmät siitä paikallisten kauppahallista ihan muutaman sadan metrin päästä.

Mukavaa matkaa. Koska sen aika koittaa?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kiitos taas... kirjoitti:

Kommentteja, monipuolista?
Kiitos

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu