Minkähän hintaisia miesten farkut on siellä? Siellä on kuulemma ihan kunnon liikkeitäkin niin olis kiva tietää niiden kopioiden ja aitojen hinnat noin suurin piirtein?? Jos jollain on tietoa niin paljon kiitoksia vastauksista!
Farkuista??
Haluaa ostaa
31102
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Heips!
Olen ostanut ystävineni ja perheineni monet farkut Alanyasta basaari alueelta " Helppo-Heikiltä"( moni tuntee tällä nimellä) ja edullisesti. Miesten farkkujen hintoja en tiedä, mutta omat Dieselini maksoivat muistaakseni viime syksynä 25e( jalassa ovt nytkin). Pääkadulta löytyy varmaan kalliimpiakin farkkuliikkeitä.
25 liiraa! Farkkujen hinnat 10 liirasta alkaen. Piraatit kestävät sen kuin aidotkin. Itse ostin Dieselit viime huhtikuussa 15 liiralla. Kauppiashan voi pyytää vaikka 100 euroa, ei kaikkea pidä uskoa.
omituiselta?Ainakin vuosi pari takaperin niissä tuppasi olemaan ihan oma ominaistuoksu,yäk.