KAWA Z1300 -80 STARTTIMOOTTORI

AUTTAKAA! Mistä ihmeestä löytää purkaamon tai jonkun varaosaliikkeen mistä löytää Möhköön uuden startin hajonneen tilalle?!?! Vinkkejä! Alkaa keinot olla käytetty.
41290
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Hitto kun en muista, mutta eiköhän joku varmasti tiedä. Muistaakseni tuohon käy jonkun mallin suzukin 1100? startti. Joku möhkön omistaja on sitä joskus kertonut ja muuta eroa ei ole kuin, että tuo toinen on hinnaltaan puolet halvempi...
Kannattaa kysellä esimerkiksi http://www.kawazi.net/ niin saat varmasti asiallisempia vastauksia kuin täältä tai sitten tuolta http://www.moottoripyora.org/

Äänestä
  • Lainaus http://www.kawazi.net/ palstalta...
    >Noniin, asiassa on tapahtunut edistystä. Juttu siitä, et tuutin startti sopii möhköön pitää paikkansa. Teho ja valmistaja on sama ja fyysisestikin samaa kokoa. Ainoastaan n.40cm pitkä johto on hieman vaikea piilottaa.<

    Eli jokunen muukin taitaa sopia, eli tilanteesi ei ole ollenkaan huono... ;)

    Äänestä

löytyy uutta ja vanhaa starttia plus muutakin möhkön osaa. Olen ottanu itelle z1 usasta paljon osia ja ne ovat hinnaltaan kolmannes suomen hinnoista. Maksu tapa on pay pal ja homma toimii.

Äänestä
  • miten voisi ottaa yhteyttä kun olisi tarvetta möhkön startille?

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Elina kirjoitti:

AUTTAKAA! Mistä ihmeestä löytää purkaamon tai jonkun varaosaliikkeen mistä löytää Möhköön uuden startin hajonneen tilalle?!?! Vinkkejä! Alkaa keinot olla käytetty.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu