pure klaani! own of pures!

minun klaanini!

kaikki own of pure jätkät siirtyy automaattisesti
klaaniin nimelta own of pures!

sivu:

http://www.freewebs.com/own-of-pures/index.htm
2230
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ekaksikki keksi oma nimi kute älä laita vaa s perään.
ja toi on iha samallaine muutenki ..

Äänestä
  • ottin sen haltuun siksi että fin twins ei ollut järjestelemässä sivuja siten keksin että tekisin oman ja own-of-pure klaanista tulee own-of-pures klaani! se on sama klaani! jäsenet siirretään tähän kässäätkös:P

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


range92owner kirjoitti:

minun klaanini!

kaikki own of pure jätkät siirtyy automaattisesti
klaaniin nimelta own of pures!

sivu:

http://www.freewebs.com/own-of-pures/index.htm

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu