Millon

taas 40 tai 30 ? kävin keskiviikkona eikä ollu jengiä. Haluttais kamun kanssa taas jorailla kunnon musan tahtiin.
2824
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

viikolla 21 on joku päivä 40.

Äänestä

... 40-illoissa myös 50"rokkia,koska sillä oli hyvin suuri kannattajakunta 70-luvun lopulla ja nää immeiset ovat nyt yli nelikymppisiä.Jos ei soiteta niin mie en tuu.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lifessä kirjoitti:

taas 40 tai 30 ? kävin keskiviikkona eikä ollu jengiä. Haluttais kamun kanssa taas jorailla kunnon musan tahtiin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu