Laitoin tämän viestin tälle palstalle, koska epäilen että vastauksen saa täältä helpommin kuin muualta. Kun te kaikki japanin konkarit osaatte neuvoa.
Eli missäköhän päin Tokiota voisi tehdä hiv-testin? Minkä hintainen mahtaa olla? Ja miel englannin kielinen paikka. Kuulemma paikkoja löytyy kunhan osaa mennä.
Kiitoksia avustanne!
Mika
HIV
8
2182
Vastaukset
- Docomo
Ilmainen testi
Nishi-Shinjuku
Koken Center
03 3369 7110
Testit vain torstaisin.
Tokyo British clinic
Daikanyama Y rakennus 2F
2-13-7 Ebisu-nishi
Shibuya-ku
03-5458 6099
24h/vrk
hinnasta ei tietoa.- dsdsadsad
ok kiitos löyty jo netistäki! :D
toivotaa et menee hyvin :) - joo...
dsdsadsad kirjoitti:
ok kiitos löyty jo netistäki! :D
toivotaa et menee hyvin :)Toivotaan, että menee hyvin ja tulokset näyttää ihan
positiivisilta :) - Docomo
joo... kirjoitti:
Toivotaan, että menee hyvin ja tulokset näyttää ihan
positiivisilta :)Toivotaan etta tulos nayttaa positiivisesti negatiiviselle !!
- sfwaeraw
Docomo kirjoitti:
Toivotaan etta tulos nayttaa positiivisesti negatiiviselle !!
kiitosta vaan tuesta! :D
- Kaikkea hyvää toivottaen
Seuraavan kerran kun harrastat seksiä, käytä kondomia, ettei elämästä tule turhan lyhyt, toivottavasti tuloksesi on negatiivinen:)
- trtrtr
Kiitoksia tuestasi, 2 tunnin paasta saan tietaa tulokset...
- trtrtr
Negatiivinen tulla paukahti! Helpotti kyllä! Pelotti kyllä niin perkeleesti, mutta opetuksena todella hyvä!
Kiitos tuesta!
Hyvää jatkoa!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun1224835Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja1854518Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.1191953- 4031721
HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta
Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a331482Ensitreffit Matti ei vaikene enää - Rehellinen tilitys epäonnistuneesta suhteesta Elisaan
Häntä pystyyn, Matti! Olet mahtava tyyppi ja varmasti “se oikea” löytyy vielä! Elisan kanssa ei nyt vaan sitten natsann71269Upeeta! Rauha tulee pian!
Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is3781225- 751145
- 741055
- 921008