apuaa!!!!!!!!!!

auttakaa mua kun clues tuli jotai tällästä tekstii
search the crate in the lefthand tower of lumbirge
castle. ja mä en löydä sitä cratea mistään auttakaa!
1143
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

niin mene siihen lumbridgen tornin ylimpään kerrokseen.. siis ei siihen linnaan vaan torneihin.. sitte eti torneist.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


123456789 kirjoitti:

auttakaa mua kun clues tuli jotai tällästä tekstii
search the crate in the lefthand tower of lumbirge
castle. ja mä en löydä sitä cratea mistään auttakaa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu