Seuraava elokuva?

the.jurex

Missäköhän elokuvassa Johnny Depp esiintyy?
Voisi olla aika hyvä Bondina,xD

6

1041

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • [[[

      No ei todellakaan bondina!

    • Nimetön

      kyl johnny on esim piretes of the caribbeassakin!

    • evvk..

      Bondina?Bondina?Bondina?BONDINA? Ei ikinä! Hah! en vois kuvitella edes Johnnya Bondina, jos se ei nyt sit iha taupe oo! Johnnyn imakoon ei sovi lainkaan bondi rooli.Johnny on aina ollut salaperäinen ja valinnut mielenkiintoisia ja erikoisia rooleja.Siitä Johnny tunnetaankin hyvin.Älä edes haaveile moisesta.Itse en kehtais kattoa Johnnya bondina.Johnny ei ole naistennaurattaja,saatikka fiksu ja poliisien puolelle. Johnny on kapinallinen ja sopii siksi hyvin sellaisiin rooleihin, missä on esim. joku syrjätty, liian erikoinen , tai sulkeutunut kaveri.Esimerkiksi Saksikäsi Edward,tai Jack Sparrow.

      • the.jurex

        Se oli läppää!

        Johnny kuuluu pahikseksi! Hän voisi olla loistava jossakin keskiajan sota-elokuvassa(pahiksena)!!!


    • Johnny- fani

      No ainaki Sweeney Todd tulee ens vuonna suomee elokuvii.. ja huhutaa et se esiintyis sin city 2... ja kans joku leffa i am legend pitäis tulla ja joku shantaram... kunpa tuis viel mahollisimman monta Johnnyn elokuvaa..

      • Nimittäin Johnny Depp ei näyttele tulevassa I Am Legend leffassa.

        Ei siihen, mitä isoa syytä, mutta totta kai media haluaa keksiä mitä vaan.

        Jotain sellaista, että joko Deppin tai Will Smithin puolelta tullut jotain kränää, että jompi kumpi varastaisi "shown."

        Harmi ettei ole, koska varmasti olisi kemiat toiminut, vaikka Smith näyttelee pääosassa tiedemiestä, joka selviää viruksesta ainoana ihmisenä.

        Ja Deppin olisi pitänyt näytellä jonkinlaista vampyyriä.


        http://www.comingsoon.net/films.php?id=11189


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. 20v on otettu kiinni

      Tulipalo oli sytytetty joten murhasiko ex omat lapsensa ja heidän Äidin. Tuskin sitä kukaan ohikulkijakaan sytytti.
      Savonlinna
      308
      11172
    2. Suomessa on ollut suurtyöttömyyttä ennenkin, ja lääkäriin pääsee nykyäänkin

      Täällähän oli jonkun sekopään(vas.) juttu, että ennen ei ollut työttömyyttä ja lääkäriin pääsi. Siihen alkoi tietysti ko
      Maailman menoa
      30
      3180
    3. Mitä meidän välillä

      Tapahtuu lopulta?
      Ikävä
      78
      3033
    4. IL - Auerin lapsia oli houkuteltu rahalla Annelin puolelle?

      16:12 Outoja väitteitä Sijaisäidin mukaan Auerin lapsia koetettiin houkutella nettipalstoilla muuttamaan kertomuksiaan
      Maailman menoa
      95
      2741
    5. 89
      2601
    6. Savonlinan perhesurma, epäilty mies romani, äiti kantaväestöä

      https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011676508.html Savonlinnan seudun romaniyhdistyksestä kerrottiin lauantaina IS:lle, e
      Maailman menoa
      154
      2321
    7. Savonlinnan murhapolttaja romani

      Ainakin IS kertoo. Arvasin heti ettei ole normi valkolainen suomalainen.
      Maailman menoa
      271
      2212
    8. Ei me taideta

      Pystyä kokonaan olemaan erossa.
      Ikävä
      45
      1471
    9. Kun aika on oikea niin

      Tupsahdat uudelleen tai löydän edes melkein yhtä ihanan ja joudun tyytymään... Suukko poskelles. 😘 Viattomasti vain.. �
      Ikävä
      13
      1435
    10. Muutama vuosi sitten oli pulaa hoitohenkilökunnasta

      Nyt heitä sanotaan irti. Tarve ei ole hävinnyt mihinkään, ei myöskään raha jolla ihmisten työnteosta maksettiin; raha va
      Maailman menoa
      135
      1350
    Aihe