ismo,ulla ja seppo

lady sharmy

Ulla oli pakkaamassa saunakassia sillä menisi saunaan.Shampoo,saippua ja pyyhe riittäisivät.Tällä kertaa Ulla ei aikonut ottaa mukaan panokonettaan.
"Se kävelee luokseni",Ulla sanoo ja harjaa harmaita hiuksiaan.Joku soittaa ovikelloa.Ulla heittää kassin sohvan alle ja avaa oven.
"Moi Seppo",Ulla sanoo."Mun pitää mennä kirjastoon palauttaa yksi kirja,enkä siis ehi käydä saunassa.Haluisitko sää käyttää mun vuoron?"
Seppo haistelee kainaloitaan ja nyökkää."Viime kerrasta onkin jo kuukausi.Millo se vuoro on?"

"Vartin päästä.Mun pitää mennä nyt kirjastoon",Ulla sanoo ja ottaa kassin.


Kun Ulla oli lähtenyt Seppo soittaa ismolle.
"Tuutko saunoo?"

Ulla nousee hissistä ja juoksee pukuhuoneeseen.Salamannopeasti hän riisuu vaatteensa.Rintaliivit hän heittää keskelle lattiaa.Ne olivat kokoa D 75.kaksi kuppikokoa liian suuret.
"Seppo on aina tykännyt isosta rintavarustuksesta.Ehkä mun pitäsi hankkia silikonit..."


Ismo ja Seppo avaavat pukuhuoneen oven.
"Mitä noi tossa tekee?"Ismo kysyy."Onks noi Ullan?"

"Ullan?Ei tod.Ullalla ei oo noi isoja.Varmaan unohtunut joltakin."

"Onkohan noi Sievisen Paulan?"Ismo sanoo ja avaa housunsa."Kurkkasin kerran kun se oli saunassa.Että oli isot!Olis tehnyt mieli panna sitä vähän mut se ei ikinä anna."

Kun molemmat ovat riisuutuneet he avaavat saunan.
"Ulla!"Seppo huutaa ja peittää vehkeensä kädellään.Ismokin tekee samoin.
"Tulkaa istuu",Ulla huutaa."Kirjasto oli kiinni ja ajattelin että olisi kiva saunoa kolmisin.Ja voitte te ne mulle näyttää ihan ryttyset ja karvaset ne on kuin muillakin."
Ismo ja Seppa istuvat lauteille.Ismo katsoo Ullan rintoja ja laukeaa.
"Seppollekin kävi aina noin,muistatko?"Ulla sanoo.
Seppo nyökkää ja laukeaa myös.Häntä nolostuttaa hirveästi.
"Pojat,juttu on nyt niin että te molemmat haluatte.Ja niin minäkin.Mut en odottanut Ismoa tänne, mutta kylä sääkin saat.Ei sitten tapella!"

Seppo suutelee Ullaa samalla kun Ismo etsii Ullan klikitorista tämän häpykarvoituksesta.Kun hän löytää sen hän alkaa nuolemaan sitä.
"Ei noin,anna kun minä näytän",Seppo tönäisee Ismoa ja alkaa puremaan Ullan klittaria.Ismo siirtyy Ullan rintoihin.Hän puristelee niitä,etenkin nännejä.
"Mä haluan panna Ullaa",Ismo sanoo.
"Ei kun mä panen!"Seppo huutaa ja työntää kaluaan Ullan emättimeen.Se ei kuitenkaan mene sinne koska Ulla ei ole vielä tarpeeksi kostunut.Seppo työntää kaksi sormeaan emättimeen ja liikuttaa niitä ees taas.Minuutin päästä hän yrittää taas laittaa kaluaan Ullan sisälle mutta se ei vieläkään mene.
"Ullan lantiopohjan lihakset eivät ole tarpeeksi rentoutuneet",ismo keksii.
"Onpas,te ette vaan osaa",Ulla töksäyttää."Seppo,anna Ismon panna.Sillä ei ainakaan oo nii isoo kaluu ku sulla.Ja se on hellempi.Kuinka monta kertaa sulle pitää sanoa että et pure mun klikitorista?"
Ismo suutelee Ullaa ja yrittää samalla laittaa kaluaan.Sekään ei mene.
"Eteks te osaa??"Ulla sanoo ja ottaa ismon kalun ja työntää sen kauhealla voimalla sisäänsä.Ismo liikuttaa kaluaan aluksi hitaasti ja nopeentaa tahtiaan.Ulla kiihottuu hyvin nopeasti,mistä Seppo tulee kateelliseksi.
"Meen Irman luo",Seppo sanoo."Ja ulla,sun kannattaisi hankkia silikonit että ne rintaliivit sopisi sulle!"

Ismo vetäytyy Ullasta pois.
"me ei käytetty kortsuu!"
"Mulla on vaihdevuodet",ulla sanoo ja vetää pyyhkeen ympärilleen.
"Jos sä haluat uusinnan,mulla on huomenna taas saunavuoro."

Ismo pudistaa päätään ja lähtee pois pikemmin kuin Ulla ehtii kysyä mikset.

5

7749

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • lisää-.-

      Aivan tajutonta. Nauroin makeasti.

    • PRO!!!

      Tän sivuston parhaat jutut!! Jatka ihmeessä!!

    • oli tarina

      hahaaa. :D

    • YÖKKI!

      Surkee väännös salkkareista. Olipa tyhmä. Ja kirjutus virheitä täynnä...!

    • LOLOL

      Älä enää kirjota, niin paskoja koko tarinat!

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persut ja Tall poppy -syndrooma

      Persut ovat uhranneet käytännössä koko elämänsä lannistaakseen tai sabotoidakseen yksilöitä, jotka erottuvat joukosta ky
      Maailman menoa
      7
      4815
    2. Oot mahtava tyyppi

      En tiedä luetko palstaa. Koitan siitä huolimatta. Oot mun mielestä tosi erityinen tyyppi. Nopeesti taisin ihastua. Jot
      Ikävä
      44
      4704
    3. Orpo: Seuraavalla hallituksella ei ole yhtään enempää rahaa

      Valtiovarainministeriön virka-arvion mukaan julkisen talouden sopeutuksen tarve on noin kymmenen miljardia euroa ensi va
      Maailman menoa
      180
      3845
    4. Suomen kieli hiipuu vähitellen Vantaalla

      nykytahdilla jo joka kolmas vantaalainen on vieraskielinen 2030-luvun alussa. Maahanmuutto, suomalaisten alhainen synty
      Maailman menoa
      42
      3613
    5. Miksi vihereät ja vasemmisto haluavat tuhota tämän maan?

      He halusivat, että kannabis tulisi lailliseksi? - eikö kylliksi nuoria tuhota jo nyt huumeilla? - kannabis tuhosi minun
      Maailman menoa
      113
      3574
    6. Sofia servasi Pikku-Villen suvereenisti

      – Ihanko tosissaan tuleva sosiaali- ja terveysministeri hyökkää oppositiopuolueen puheenjohtajaa vastaan siksi, että täm
      Maailman menoa
      64
      3070
    7. Kun puolustusvoimat on huolissaan nuorison huonosta kunnosta

      ajatellen varusmiespalvelusta(kun moni joutuu keskeyttään), niin johan tuli joku yliopiston vasemmistonainen selittään,
      Maailman menoa
      111
      2022
    8. Ikävän karkoitukseen klassikkokysymys

      Mikä biisi saa hymyn huulille ja ajatukset mukavasti siihen yhteen ja ainoaan? 🤩 Laita biisin sanat, älä linkkiä. Alo
      Ikävä
      12
      1090
    9. Elämäni rakkaus

      Sitä sinä olet minulle ollut. Siksi tämä on kai niin vaikeaa. Jos sinä luopuisit niin ehkä se tulisi luonnostaan sitten
      Ikävä
      63
      897
    10. Millainen mulle

      Sitten sopisi?
      Ikävä
      93
      812
    Aihe