video ongelma

Joo myönnettävä se on naiset ja atk-laitteet ei sovi yhteen...

Kertokaapa minulle oi viisaat miksi lataamani avi-päättäiset elokuvat eivät näy koneella. Windows media player ja realone toistavat vain äänen..
3228
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

sulta puuttuu xvid kodekki löydät sen kun haet googlella ja voi sitä aikaisempia juttuja lukea kun tämä asia on kysytty tuhat kertaa

Äänestä
  • mitä sitten kun olen hakenut sen koneelleni? mitä pitää tehdä sen jälkeen?

    Äänestä

  • MisS Daisy kirjoitti:

    mitä sitten kun olen hakenut sen koneelleni? mitä pitää tehdä sen jälkeen?

    asenna se ja sen jälkeen katsot elokuvia niinkuin ennenkin

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


MisS Daisy kirjoitti:

Joo myönnettävä se on naiset ja atk-laitteet ei sovi yhteen...

Kertokaapa minulle oi viisaat miksi lataamani avi-päättäiset elokuvat eivät näy koneella. Windows media player ja realone toistavat vain äänen..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu