kertokaa...

mitä naisen pitää tehä seksissä? onks se vaa nii et mies pumppaa ja nainen nauttii ja toisinpäin?
2556
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Se taitaa mennä ihan miten ihmiset haluavat sen tehä.

Jotkut jätkät ovat aktiivisempia ja haluavat tehä kaiken.. Toiset taas iha toiselaisia..

Toiset tytöt ovat aktiivisempia ja haluavat tehä kaiken.. toiset taas ihan toisenlaisia..

Kannattaa tehä niin että kumpikin tekee hiukan ''hommia'' niin ei väsy liikaa. :D

Äänestä

Se riippuu ihan ihmisistä, kuten edellinen kirjoittaja totesi. Ja kun olet siinä tilanteessa JOSKUS niin kaikki tapahtuu, kuin luonnostaan :) Suutelette vaikkapa sängyllä, sitten lähtevät vaatteet ja siitä se tilanne etenee luonnollisella tavalla ja asiat tulevat kuin ''refleksistä''. Ymmärrät kun sen koet :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tytsy kirjoitti:

mitä naisen pitää tehä seksissä? onks se vaa nii et mies pumppaa ja nainen nauttii ja toisinpäin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu