Minkähän takia ikibimbo Pamela Anderson pitää hiuksensa vitivaaleina vuodesta toiseen.Todellisuudessa maailman yhtenä turhimpana julkkiksena pidetty tähti tummakutrinen. Siksi ihmetyttääkin eikö nelikymppistä näyttelijää kyllästytyä esiintyä lähinnä nuorten bilebimbojen tunnusmerkkinä pidetyssä tukanvärissä?
Pamela ei kuitenkaan ole mikään nuori enää. Kun vertaa vaikka J.lo:hon tai Cindy Crawfordiin,Angelina Joliesta puhumattakaan,Pamsu näyttää lähinnä halvalta wannabe-teiniltä.
Miksei Pamela Värjää tummaksi
4
725
Vastaukset 4
- pamsu
mitä nyt hiukankin lehtiä olen katellut,niin ei pamsulla enää ihan vitivalkoiset hiukset ole. mun mielestä pamsun hiukset ovat sen tavaramerkki.taitaa nykyään olla vähän sellaiset kullanvaaleat..
- Think!
Tienaa miljoonia olemalla Pam-Pam-Pamela.. Blondi povipommi.
Tutustu ihmeessä hänen Internet -sivuihinsa, josta ilmenee hyvin, kuinka paljon hän on tehnyt yhtä sun toista viihteen parissa työskennellessään. Hyväntekeväisyystyö iso osa elämää, ja kerännyt miljoonia ja miljoonia hyvään tarkoitukseen.- pamelapam
Se nainen on pysynyt koko uransa samannäköisenä. Mutta ehkä hän va8n ei halua uudistaa itseään,vois vain näyttäää "enemmän business-naiselta" brunettena..? KIeltämättä Pam näyttää-ehkäpä juuri kun on povipommi - välillä halvalta hupakolta!
- vaalenainen
pamelapam kirjoitti:
Se nainen on pysynyt koko uransa samannäköisenä. Mutta ehkä hän va8n ei halua uudistaa itseään,vois vain näyttäää "enemmän business-naiselta" brunettena..? KIeltämättä Pam näyttää-ehkäpä juuri kun on povipommi - välillä halvalta hupakolta!
itse kun blondi olen niin voin sanoa tähän, että se väri on kuin rakkaus josta ei halua päästää irti
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1161366
- 45911
Myönnetään, tunnen lämpimiä tunteita kohtaasi
Vaikutat tosin liian hyvältä ollaksesi totta. Komeita miehiä on maailma pullollaan mutta sinussa on jotain.....50746Perhoseni (miehelle)
Miksi et usko, että mun rakkaus sinuun on aitoa ja vilpitöntä? Tai että se oli jo silloin? Miksi ajattelet, ettet ole r132697- 70666
- 67616
- 53607
- 55565
Onko Sofia jälleen jätetty?
Moni asia viittaisi siihen, että hän on jälleen sinkku.100499Mies, näetkö minut myös
Seksuaalisena ihmisenä ja naisena? Haluatko minua seksuaalisesti? Vai olenko mielestäsi tyttönen?20490Rekat seisovat dieselin hinnan takia . Ala ei kestä tällaista hintatasoa, sanoo yrittäjä .
EU:n kallein diesel on kova paikka kuljetusalalle. Ajoja on jätetty ajamatta kannattavuusongelmien vuoksi, sanoo alan e98470Voiko se ikinä toimia
Voiko meistä ikinä tulla mitään? Näin kauan aikaa on kulunut ja mitään ei tapahdu... En usko, että sinä mietit minua het32468- 34467
Nainen, mitä mieltä olet kodittomista?
Ja heistä jotka eivät kykene huolehtimaan asioistaan, itsestään eikä terveydestään? Miten heidän kanssaan tulisi toimia?115463- 5458
Mitä jos...
Susta tykätään poikana enemmän, kun tyttönä? Miten asian käsittelet tai otat tiedon vastaan? T nainen gubetellija herät142453- 49447
- 51445
- 52413
- 42410