Hei!
Auttakaa nyt kun en ymmärrä.Minulla on siis Office Professional ja muut ohjelmat toimii ok mutta Accessia en saa avattua millään tuntemillani keinoilla.En ole käyttänyt sitä varmaan moneen kuukauteen,muita ohjelmia kylläkin.Olen poistanutkin tuon Officen,asentanut sen uudelleen paikallisena mutta kun ei.Se ei avaa valmiita Accessin tietokantoja eikä edes tyhjää lomaketta.Missähän on vika?Pitäisi saada se toimimaan kun tarvitsen sitä opiskelun takia.
Microsoft Office XP Professional
miksi ei toimi enää?
1
692
Vastaukset
- siellä...
Onko siinä sinun Officessasi tuo Acccess mukana? Perus Office XP Professionalissa ei ole. Accesissa on myös jossain välissä tullut sellainen versiomuutos, että vanhemmat tietokannat eivät siinä aukea.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 60834
Naisten top-5 red flagit
1. Feminismi: kertoo keskenkasvuisuudesta, välttää vastuuta tekemällä miehistä kestosyyllisen kaikkeen 2. Ylipaino: kiel111793- 46670
Medvedev: Suomi tuhoutuu ydinsodassa ensimmäisenä
Venäjän ydinaseilla on lyhyin matka Suomeen, joten ydinsodassa Suomi tuhoutuu heti sodan alkuminuuteilla, muilla mailla223649- 44579
- 55546
- 76533
- 22526
Onko se loukkaavaa
Kun joka kerta tuijotan sun peppua. En mahda sille mitään, että se vangitsee katseeni. Pohdin vain että ei minusta ole k91520Onko kaivattusi seinäruusu?
Kun hän saapuu paikalle, huomaako kukaan, vai kääntyvätkö päät? Onko se hyvä vai huono juttu? Oletko sinä huomattu vai37500