Miten saa ohuisiin hiuksiin näyttävän kampauksen...? Ei mitenkään... Tietty lisäkkeen avulla, mutta onko kokemuksia?!
ohuet hiukset
8
6395
Vastaukset
- lisäkkeen
Minulla oli jatkona hiuslisäke, aitoa hiusta ja saman väristä kuin omakin tukkani.
Kampaajani hankki sen minulle (toki minun kustannuksellani) ja valmisteli sen kampausta varten nauhasta "puntiksi".
Kampauksesta tuli kaunis ja runsas.
Keskustele asiasta kampaajasi kanssa!- 2007
ok, kiitti vinkeistä, ehkä sitä saa ihan kivan kampauksen sitten:) tarvii jutella kampaajan kanssa ajoisa.
- ...
... eli minkä verran tuli maksamaan tuo hiuslisäkkeinen kampaus?
- Anonyymi
Naisten Trioxidil hoitoaine 2% oheneville hiuksille - http://tonzes.com/tonkhairfi.htm Hyvä tuote. Toimii nopeasti ja tehokkaasti.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Naisten Trioxidil hoitoaine 2% oheneville hiuksille - http://tonzes.com/tonkhairfi.htm Hyvä tuote. Toimii nopeasti ja tehokkaasti.
Oletko ajatellut peruukkia?
- bite
Älä huoli, kyllä se kampaaja osaa! Ohuitakin hiuksia pystyy tuuheuttamaan, tupeeraamaan ja kiertämään ties mille solmuille. Tumma väri saa hiukset näyttämään tuuheammilta, samoin kiharat. Varo kuitenkin juurikasvua!
Mulla kans aivan tosi ohuet hiukset ja myös pelkäsin ettei saisi kunnon kampausta mutta mun kaveri on parturi/kampaaja ja teki mulle vasta koekampauksen ja saatiin ihana kampaus tehtyä. Että älä sitä murehdi kyllä parturit hommansa osaa. Ehkei ohuisiin saa ihan minkälaista kampausta vaan mutta itse olin tyytyväinen siihen mikä mulle tehtiin, en haluisikaan mitään "pehkoa" vaan kauniisti kiinni laitettu, tietty pituutta tarvittiin reilun niskan peittävät ja sain kuin sainkin kasvatettua. Häät olisi 3 vk päästä.
- ja panin mopin piähän
ei sitte tarvitse peruukeilla hienostella häissä.Ulkokultaisuus o ohimenevää.Reilu Suomalainen uskottavuus tunteineen on ja pysyy.Kaljut menköön merteen taa huntuineen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/1872748- 1642559
Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1182277Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee622099Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."31749Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu2091476"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!591474Miten kestätte tyhmiä?
Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa2311222Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää971174Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.3711089