häät kuhmossa?

Osaisko kukaan kertoa hyviä paikkoja häiden järjestämiseen Kuhmossa? Onko kukaan järjestänyt häitä esim. Paloniemessä? Toimiiko?
73118
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Tuolla pari sivua etiäpäin on otsakkeella paloniemi aikas paljon asiaa just tuosta häähommelista siellä on lueteltu niitä eri vaihtoehtojakin.

Äänestä

ero siitä tulloo kuitenni

Äänestä
  • Siinäpä vasta positiivinen ihminen. Van MÄÄ VAIN.Minähi oun ja hyvä on tullu.

    Äänestä

Niva-talossa Nivankylällä voi järjestää. On hyvä ruoka ja majoitustilaa.

Äänestä
  • Hotelli Kalavalassa?? Siellon niin nättiä. Kalliimpaa varmasti kuin muualla, mutta olis tilaa syyä, juua ja.. :D

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


napsu kirjoitti:

Osaisko kukaan kertoa hyviä paikkoja häiden järjestämiseen Kuhmossa? Onko kukaan järjestänyt häitä esim. Paloniemessä? Toimiiko?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu