Onko niitä hyväksytty/hylätty kirjeitä jo tullut? 21.5 piti olla Taikin kirjeet hakijoilla. Mitään ei tullut tänäänkään. Lähinnä odottelen hylättyä kirjettä, mutta nyt hermostuttaa, menikö ennakkotyöni edes perille. Vastailkaa jos olette jotain saaneet.
Taideteollisesta kyssäri
Odottavan aika on.....
9669
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
ei tullu viel ainakaan. huomenna jospa ois postilaatikossa...toivottavasti. "parempi onni ensi kerralla"-kirje sielt kummiskin tulee..
olen odottanut maanantaista asti kirjettä, mutta mitään ei ole kuulunut.... olisi kiva tietää pääseekö jatkoon vai ei.. kuitenkin alle viikko on tässä miettiä kuinka pystyy viikon helsingissä olemaan kun en helsingistä päin ole :/
sama juttu, ei ole tullut mitään ja töitä olis tiedossa maanantaina, mikäli kutsu tulee. rasittavaa. mietin myös ovatko tehtävät edes perillä..!
Ette ole jatkossa, jos kutsut eivät ole vielä tulleet. Mulla sama homma. Kutsut kuulemma lähetetty jo edellisviikolla.
Kyllä ne postit sieltä tulee vielä :)
Hylsyä odottelenkin. Tulee vain sellainen olo, että menikö tehtävät edes perille. Mahtaako täällä häärätä ihmisiä jotka ovat päässeet II vaiheeseen? Onko tullut kutsuja?
mä sain ainakin ihan ajallaan 21.5. kutsun pääsykokeisiin
Nähtävästi, niille jotka pääsivät kakkos-vaiheseen, on kirje on saapunut ajallaan... kummallista toimintaa ..
http://www.pingstate.nu/foorumi/131857
Tuollaiseen törmäsin, kun tulee sivustoa seurattua aina välillä.