Pirkka

Mitä ajoa ajavat isot täysyhdistelmät, joissa on kaikissa sama maalaus, Pirkka - Enemmän vähemmällä. Ajaako runkoa, vai jakoa kauppoihin täyspitkällä?

Luetelkaa firmoja, joilla on kyseisiä autoja ajossa.
31058
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

mennä maantielle katsomaan? No minäpä kerron pikkasen sinulle

Pieniä täysyhdistelmiä ei ole kaikki ne on isoja.

Sama maalaus johtuu siitä että ajavat samassa firmassa.

Mitä väliä on mitä ajavat.

Mene maantielle ja ota kynä ja lehtiö mukaan,hyvä varmaan myös jonkinlainen tuoli. Aina kun näät tällaisen auton pistä muistiin niin illalla voit sitten katsoa kuka ajaa niitä.

Äänestä
  • LOL.

    Äänestä

Ne ovat Keskon ajossa olevia, joko runkolinja tai jakoautoja. Oulussa ainakin E. Lepistö

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Enemmän vähemmällä kirjoitti:

Mitä ajoa ajavat isot täysyhdistelmät, joissa on kaikissa sama maalaus, Pirkka - Enemmän vähemmällä. Ajaako runkoa, vai jakoa kauppoihin täyspitkällä?

Luetelkaa firmoja, joilla on kyseisiä autoja ajossa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu