rieju rrx

eli mikä on ton rieju rrx enduro ''power up moottorin'' nopeus kuristettuna. ja mitä kuristuksii tost mopos löytyy. Sit pitäis tietää viel paljo tää rieju ottaa kierroksii? kiitti jo etukätee



pliis asiallisii vastauksii =D
1383
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Siin on kuri alkukayras ja muuten siin on rajotettu CDI. Eli rajotin. Itellaa rajotin ottaa kii siin 50 vaihteil. Ja kyl siin vaantoo on. Menee kutosel iha hyvin makii ylos 2kii paal. Kaveril uus drd mentii sama maki 2 paal kumpainenkii eka riejul ja sit drd ni kyl rieju vaans paremmin. huomattavast

Äänestä

Kommentoi aloitusta


asfw kirjoitti:

eli mikä on ton rieju rrx enduro ''power up moottorin'' nopeus kuristettuna. ja mitä kuristuksii tost mopos löytyy. Sit pitäis tietää viel paljo tää rieju ottaa kierroksii? kiitti jo etukätee



pliis asiallisii vastauksii =D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu