Pitääks olla koko aijan yhteydes mun poikakamuun? kato en oo ennen seurustellu ennen.. rupeeks sitä ahdistaa jos koko ajan lähetän sil viestei?? pitääkö elää omaa elämää päiväl eikä vaaan ajatella sitä ja lähettää viestei..?
seurusteluun kysymyksii??
tyttttöö-
2626
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Tiäkkö... se on ihan sun oma asias miten seurustelet tai miten haluat itse seurustella ja tietenkin myös yhtälailla poikaystäväsi asia. Ei ole mitään sääntöjä tai perusjuttuja mitä pitäisi noudattaa. Te hoidatte seurustelunne omalla tyylillänne.
Pyydä sitä ulos sun kanssa niin sitten saat jutella ja tutustua siihen kundiin eikä tarvis vaan tekstailla. Jos yhteyden pito ahdistaa sitä sun poikakaveria niin ei kannata seurustella ollenkaan...... On ihan ok ajatella poikakaveriaan ja tekstatakkin mut kunpa se ei vaan jäis siihen.. :D