halpa kivitalo tiilestä

Kun eri kivitalovaihtoehtoja vertaa niin itse muuraten täystiilitalo tulee edullisimmaksi
2898
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

tietoa. Olet varmaankin laskeskellut eri vaihtoehtoja. Olisi mukava nähdä millaisiin summiin ja eroihin päädyit.

Äänestä
  • ja rapaten tulee vielä halvemmaksi laadusta silti tinkimättä.
    Nokisia tai irtolikaisia kiviä ei kannata käyttää, kun laastin pito vähenee.

    Hyvässä lykyssä tästä tulee sulle vaikka ammatti, kokeile.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kivimies007 kirjoitti:

Kun eri kivitalovaihtoehtoja vertaa niin itse muuraten täystiilitalo tulee edullisimmaksi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu