Kuopion

taidetaan naisten hakkaajat/puukottajat päästää vähällä,vai kenties laitetaanko puntit kurkulle?
1546
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

sitä toisten tekosista kakkuunsa kasvattas.Siellä on naisten hakkaajat ja murhaajat sulassa sovussa yms.Mä itte naisena sanon et turpaani oon saanut minäkin,mut harvemmin syyttä.Kyllä meissä naisissakin on vikaa ja paljon onkin.Ei kait ne miehetkään kaikkea siedä.joskus hävettää olla nainen.Tosta Kuopion henkilö kunnasta sen verran sanoisin että,Olen joutunut juoksee monissa vankiloissa tavannut vartioita jos jonkin laisija.mut yhtään ei ole tullut vastaan jotka päihittäisivät sen talon pamput.Siellä on tosi hyvä henkilökunta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vankilassa kirjoitti:

taidetaan naisten hakkaajat/puukottajat päästää vähällä,vai kenties laitetaanko puntit kurkulle?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu