Vaikka veskissä kuinka huiluttelis munan niin tuntuu, että aina jää ainaki 1 tippa. Esinahka EI oo esteenä (vaikken tietääkseni oo ympärileikattu). No ei siinä muuta, mutta valkosiin alkkareihin jää (ainaski sisäpuolelle) harmillinen keltanen jälki (pilkku)... harmitta jos kaveri sattuis ja laskis kousut alas
TippaONGELMA
vinkkejä kaipaava
61343
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
jos se tippa NOIN haittaa nii voisko sen munanpään kuivata paperiin!!!!!!!!!!!!!!
mustia alkkareita:DDD
Oon tehnykki. kiitti vaan "vinkistä". Kyllä mä sen pään papruun (mulla on paperinenäliinoja ain mukana) kuivaanki, mutta.... No ONHA SE TIEETY KUIVA ja alkkarit ollu putaat, mutta sitä funtsii, että jos ois "läiskä" etumuksen (=sisäpuolellä) niin jättäiskö kaveri homman TAI HÄIRITSISKÖ SE SITÄ????
siis voihan sitä olla "nakuna". Monilla EI OO farkkujen alla mitää kuin PALJASTA PINTAA.....
jokin muu ominaisuus häiritsee jo niin paljon, ettei monikaan ole kiinnostunut sinun kalsareita tutkimaan. Jos joku on kiinnostunut, niin sitten hän lienee niin puutteessa tai heikkoaistinen, ettei muutamat kusipilkut mitään haittaa. Varmaan olet jo huomannut saman käytännössäkin.
vientiä ollut ja joskus liikaakin (siis täytynyt antaa pakit ajanpuutteen vuoksi KOMISTUKSELLE)... Mutt kun haluun olla TÄYDELLINEN (=on muuten paljon kiihottavampaa...)