miehelle miestä

miesseuraa miehistä kiinnostuneelle bikundille LPR & lähialueelta? myös ukkomiehet käy (100% luottamus).
p.s.ei feikeille eikä paskajauhajille
31558
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

jauhat paskaa ja feikkaat.homoilu on sairautta.työnnä mulkkuis nokkospuskaa ni paineis helpottaa,eikä tarvi kenekää persreikää sorkkia hyi helevata.

Äänestä

phyi sattana.miten teitä onkin vielä olemassa.

Äänestä
  • mistä olet ja minkä ikänen

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lemi-Lpr-savitaipale yms kirjoitti:

miesseuraa miehistä kiinnostuneelle bikundille LPR & lähialueelta? myös ukkomiehet käy (100% luottamus).
p.s.ei feikeille eikä paskajauhajille

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu