pieni vuoto!?!

minulla tuli eilen kun olin pissalla ja sen jälkeen pyyhin, niin tuli verta ja pikkuhousuihinkin oli tullut!!

Ei ole näköjään menkat, koska yön aikana ei tullut yhtään eikä aamulla kun kävin pissalla! auttakaa :)

onko jokin ongelma?¨?
1296
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

et vois olla kyseessä välivuoto/ovulaatiovuoto. Itelläni viimeisen kuukauden aikana ollu kolmet "menkat", mut lääkärin mukaan vaan yhdet niistä oli menkat ja muut oli välivuotoa... :) Käy varmuuden vuoksi lääkärissä, jos hirveesti huolettaa. :/

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pauliinaaaa kirjoitti:

minulla tuli eilen kun olin pissalla ja sen jälkeen pyyhin, niin tuli verta ja pikkuhousuihinkin oli tullut!!

Ei ole näköjään menkat, koska yön aikana ei tullut yhtään eikä aamulla kun kävin pissalla! auttakaa :)

onko jokin ongelma?¨?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu