Eli pidän pienet drop partyt ihan vain jonkin takia, esim sen että pankki alkaa olla liian täys, fletching 60, ranged 74, tai vaikka sen takia että sain tehtyä yhden questin, tai ihan minkä muun takia. Mutta suurin syy on pankin tile. Eli droppaan kaikkea mitä en NIIN kovasti tarvitse pankista pois... Eli tänään klo 19.30 camelotin linnan edestä menemme camelotin linnaan! world 137.
Niin ja en ole palannut sivuille enkä mitään muutakaan, ilmoitin vain täällä siitä asiasta!
Yksi dropeista on bob shirt!
Drop partyt! P2P Only!
fernaihd
3
550
Vastaukset 3
- noob lol!!!!!!!
Lol noob noob noob painu mummolaas noobo!
ENKÖHÄN TULE HEHE
- KALLE NOOB NOBO
NOOB PIETÄ NE FREE WORLD SENKI KAKKALÖYSÄKALLEPÖKSY
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomi meni ihan itse sössimään peruskoulunsa
Nyt syytellään maahanmuuttoa, vaikka ihan itse lopetettiin vaatimaan oppilailta koulunkäynnin tarkoitus eli opiskelu ja2801117Miksi vanhusraiskaajaa ei ole palautettu?
Ukkola kysyy Rantaselta, vaikka perussuomalaiset ovat olleet hallituksessa kolme ja puolivuotta. Rantasen vastaus on "256932Tuli paha mieli miten kaikki meni meillä
Harmittaa myönnän sen, kun molemmilla oli selvästi toiveita ennen kuin sukset meni ristiin. Olen jäässä. 😔49910- 100846
- 99789
- 73788
- 107659
- 64566
Anni Ihamäki ja Ilkka-rakas vetivät tiukan rajan TTK:ssa: "Kyllä spekuloitiin"
Anni Ihamäki on naimissa Ilkka Ihamäen kanssa. Aviopuoliso tunnetaan myös nimellä Hovimuusikko Ilkka. Heillä on kaksi yh2541Katri Helena rikkoi hiljaisuuden dramaattisella uutisella: "Elossa ja ilossa ollaan"
Katri Helena on sinivalkoinen ääni. Hänen klassikkohittinsä ovat tärkeä osa suomalaista kansanperintöä. Katri veti jääh11450