Kautta aikojen miesten kalun koko on ollut vilkkaan keskustelun, jopa väittelyn kohteena. Minua on luoja muistanut isolla, todella isolla mulkulla. Sanon rehellisesti, ettei sen roikkuminen jalkovälissä ole aina upeata ja kadehdittavaa. Voisin kertoa useita esimerkkejä, kuinka naisten jopa miesten silmät ovat laajenneet hämmästyksestä. Kerron yhdestä eroottisesta kokemuksesta kuitenkin.
Minulla oli pieneksi jääneet housut yhdestä tummasta puvusta. Kiersin liikkeitä, ja yhdestä löysinkin samaa kangasta olevat housut. Niitä piti kuitenkin lyhentää lahkeista ja kaventaa lantiosta hieman. Minut ohjattiin sivuhuoneeseen. Siellä keski-ikäinen nainen otti housut ja totesi, että kaipaavat hieman trimmausta.
- Laitahan housut jalkaan niin mitataan
Ajattelin, että onneksi laitoin tummat boxerit jalkaan, niissä pullistuma on vähän huomaamattomampi.
Nainen kyllä huomasi hiehisyyden kokoni, mutta sovitus meni ongelmitta. Hän sanoi, että housut ovat valmiit ylihuomenna.
Menin hakemaan housuja. Kassalla minulle sanottiin, että housut ovat vielä työn alla. Myyjä meni kysymään, koska saisin ne. Hän pyysi minua vielä menemään räätälin huoneeseen.
- Anteeksi vaiva, mutta voisitko vielä kerran kokeilla housuja, niin nähdään ovatko ne sopivat.
Riisuin farkut ja menin naisen luo. Nyt jäin kiinni, minulla oli valkoiset tiukat urheiluboxerit, joissa iso vehkeeni pullistelee näyttävästi. Nainen ojensi housut. Vedin ne jalkaani, ja hyvin istuivat. Nainen siirtyi taakseni ja meni kyykkyyn. Hän veteli lahkeita ja katsoi pituutta.
- Hyvältä näyttää, eikös. Ihan sopiva lahkeen pituus, hän sanoi.
- Entä reisien kohdalta? hän kysyi ja samalla kuljetti kättään pitkin reiteni sisäpintaa. Ei taida puristaa yhtään, hän sanoi.
- Hyvältä ne tuntuvat, sanoin hieman vaivaantuneena hänen kätensä liikkeistä.
Nainen siirtyi eteeni, avasi napin ja vetoketjun ja laski housut alas. Hänen katseensa jäi etumukseeni. Olin vähän hermostunut tilanteesta. Nainen kumartui ottamaan jaloissani olevia housuja. Samalla hänen otsansa kosketti kaluani. Tunsin reagoivani kosketukseen. Nainen otti housut ja laittoi ne tuolille, mutta oli edelleen edessäni kyykyssä. Yhtäkkiä hän siirsi kätensä kaluni päälle ja alkoi hyväille sitä.
- Anteeksi, mutta minun oli ihan pakko kokeilla tätä isoa-karhua.
Kyllä kullia on kutsuttu vaikka miksi, mutta iso-karhu oli ihan uusi nimi.
Nainen hyväili housujen päältä kulliani, joka alkoi nousta. Tiukat boxerit alkoivat tuntua ahtailta.
- Saanhan kurkata tänne sisälle vähän? nainen kysyi ja samalla alkoi vetää housujani alas. Iso kullini muljahti esiin, se oli puoliksi jäykistynyt.
- Ooohhh, nainen huokaisi ja tarttui molemmin käsin kullin varresta kiinni.
Punainen terska oli työntynyt esiin.
- Mahtuuko tämä suuhun ollenkaan, nainen ihmetteli.
Samassa hän suuteli kullini päätä, avasi suutaan ja antoi kullin liukua sisään. Tein pieniä liikkeitä lantiollani ja kulli tuntui hyvältä naisen lämpimässä suussa.
- Jos joku tulee, kysyin.
- Laitan oven kiinni, sanoi nainen ja samalla veteli omia housujaan alas.
- Työnnä iso-karhu sisääni, hän pyysi ja otti uudelleen kullini käsittelyyn.
Aikansa hyväiltyään ja imettyään kullia hän kävi pöydälle selälleen ja nosti jalat ylös.
Tumman karvoituksen sisältä paljastui vaalean punainen pillu. Nainen levitti häpyhuuliaan ja hyväili klitoristaan. Se oli uskomattoman kokoinen. Ihastelin isoa nipukkaa ja halusin nuolla sitä. Nainen alkoi huokailla yhä kiivaammin. Klitoris kasvoi vieläkin isommaksi ja kovettui todella napaksi. Ei kestänyt kuin hetken kun nainen sai orgasmin. Hän levitti pilluaan ja pyysi minua työntämään isona seisovan kaluni sisään. Kulli tunkeutui vastustamattomasti sisään pehmeään ja liukkaaseen lihaan. Pillu puristi kulliani ja nainen osasi supistella lihaksiaan. Työntelin yhä kiivaammin niin että pöytä heilui. Nainen ulvoi kiimassa. Minulle tuli raju orgasmi. Jatkoin vielä nussimista kun kaluni pysyi jäykkänä. Kohta nainen sai yhdyntäorgasmin. Suukottelin häntä ja kiitin ihanasta rakastelusta. Hän puolestaan kiiti minua ja ylisti kulliani komeimmaksi, mitä hän ikinä on nähnyt ja saanut.
- Molemmilla meillä on iso-karhu, sanoin ja nauroimme päälle.
Housujen korjaus
Iso-karhu
1
5468
Vastaukset
- Kiltti avomies
Mäkin menisin mielelläni vähän sovittelemaan...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miksi persuilla ei ole firmoja?
Kuten vasemmisstolaisilla, esim. Sannalla MA\PI. Eikö ole aika erikoista?827076Persut hommasivat Suomeen 35 000 pientä lasta v. 2015
Onko Riikka Purra nyt tavoittelemassa tätä samaa historiallista persujen utopiaa? Purram kaksinaamaisessa pelissä vaadit267043Purran tuhoja tuskin saadaan koskaan korjatuksikaan
Purra on aiheuttanut Suomen taloudelle karmaisevat tuhot. Sen lisäksi Purra on ajanut myös suuren osan Suomen kansasta k1066143Persujen kaksoisstandardit: Räsäsen uhkailu paha, Virran uhkailu hyvä
Tässä taas nähdään kuinka kaksinaamaista porukkaa persut ovat. Mitäs persut tähän?455394Miksette persut irtisanoudu Kirkin lausunnoista?
Kirkhän muun muassa vaati raiskattuja naisia pidättäytymään abortista ja vaimoja alistumaan aviomiestensä tahtoon. Mik845228Demarikultin uhri kertoo
Demarikultin uhri kertoo: “En saanut mennä edes suihkuun ilman lupaa” – Seksuaalisen hyväksikäytön uhri kertoo vuosistaa605163Miksi vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa?
Vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa joka työllistäisi ihmisiä. Miksi? No siksi, että jos vasemmistolainen perus405088Sanna valittiin Euroopan huonoimmaksi pääministeriksi
Sannan kaudella Suomi oli ainut maa missä bkt laski. Kannattaa huomata, että luvut valitsi Sannan huonoimmaksi. Ihmiset274575Purran vuoro kiihoittua Lepomäen sääristä
"Ulkoministeri Elina sanoo, ettei muuta pukeutumistaan sen mukaan, kenet tapaa, ja että hän ei suostuisi peittämään kasv163447Vasemmistolaiset paskat eivät nousseet seisomaan kun Akaan kaupunginvaltuusto
vietti hiljaisen hetken Charlie Kirkin muistoksi https://www.aamulehti.fi/uutiset/art-2000011523016.html3003370