Vanha Tieto

Hypnoosin kaverit on toinen toistaan suurempia huijareita.
Uskotteko edes itse omiin touhuihinne?
Ainut mitä osaatte, on kinata, että onko se nyt SHY vai lääkari liitto vai Espoon rahtarit!!! Tämä keskustelu palsta on tämän foorumin turhin palsta.
2266
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

on aloittanut ne ihmiset, jotka toivoivat puoskarilakia..erityisesti tieteellinen porukka...hah..hah..haa kuin naurattaa..

Äänestä
  • Eräille se on EU, vapaamuurarit tai hypnoosin käyttö ihmismielen kuntoutuksessa.

    On tietysti terapeuttisesti oikein, että osaa nimetä 'hirmuisen louhikäärmeensä'!
    Sitten vaan lepikosta veistämään miekkaa "kavalaa ja kauheaa" vastaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Torilta kirjoitti:

Hypnoosin kaverit on toinen toistaan suurempia huijareita.
Uskotteko edes itse omiin touhuihinne?
Ainut mitä osaatte, on kinata, että onko se nyt SHY vai lääkari liitto vai Espoon rahtarit!!! Tämä keskustelu palsta on tämän foorumin turhin palsta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu