Tietäiskö kukaan

Saanko vetää pientä asuntovaunua c kortilla, ja kuinka pientä.
Vetoautona olis opel astra 1.6 farmari.
2405
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ooppelilla saat vetää jos on vetokuokku niin paljon kun rek.otteessa sanotaan. Kunhan on kokonaismassa alle 3500kg.

Äänestä
  • hyvää kesänjatkoa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tunari 44 kirjoitti:

Saanko vetää pientä asuntovaunua c kortilla, ja kuinka pientä.
Vetoautona olis opel astra 1.6 farmari.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu