takuu

raukeaako takuu jos laittaa tehoputken?
2130
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

jos virität mopoa niin takuu raukeaa.

Äänestä

Kannattaa käydä kysymässä jälleenmyyjältä että jos ostaa sieltä semmosen putken joka on E-tyyppi hyväksytty (eli kuristettu holkilla tjtn) omassa mopossa näin on edelleen takuu ja Teghnigasin tehoputki josta otettu holkki pois..
Näitä E-tyyppi hyväksyttyjä löytyy ainkakin turbokitiltä, metrakitiltä, teghnigasilta, arrowilta
ja hebolta..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


gfdg kirjoitti:

raukeaako takuu jos laittaa tehoputken?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu