Tietääkö kukaan mikä on mustepatruunan numero millä voisin tilata mustetta LEXMARK X 2480 tulostimeen? Patruunassa on iso 2 mutta ei sellaista numeroa ole tullut vielä vastaan mustekauppiaiden listoilla.
Muste
5
606
Vastaukset
- 9876
Jostain syystä väripatruuna 2 on Gigantin yksinmyynnissä oleva. Tuotenro 018C0190E (ei välttämättä Gigantin tuotenro).
- mustetta
Verkkokaupassa ei ollut mutta GIGANTTIIN meno ja mustetta löytyi.
K I I T O S ! - Kiitos jos vastaat
mustetta kirjoitti:
Verkkokaupassa ei ollut mutta GIGANTTIIN meno ja mustetta löytyi.
K I I T O S !Paljonko maksoi, olen kiitollinen jos vastaat, olen ostamassa samaa laitetta.
- nnn,
Kiitos jos vastaat kirjoitti:
Paljonko maksoi, olen kiitollinen jos vastaat, olen ostamassa samaa laitetta.
- macmahon
käy täytämässä esim mustekolmiossa!!! otat pelkän kuoren mukaan ja siihen pistetään merkkikohtaista mustetta.Pystyy täyttää jopa 5 kertaa saman kuoren.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 163361
Muistatko vielä viime kesän "sutinat"?
Kohtalo vai mikä lie järjesti, että törmäiltii jatkuvasti toisiimme. Ihan uskomatonta, koska eihän me mitään ikinä sovit202006- 181851
En tullut, koska käytit päätäsi.
Ja koska ihmiset pilaavat sillä mahdollisuudet, kaikki mikä toimii vaatii oman lähestymistapani. Kun levittää punaisia m321825- 821768
- 261572
- 291420
Miten lasketaan?
Ompa ollut valtava ihmismassa taas Folkkaajia liikenteessä. Miten noin 2200 lipunostaneesta muodostuu 11000 kävijää?.91384Kulta, sovitetaanko joku ilta avainta lukkoon?
Musta tuntuu että me ollaan pari. Olisi ihana saada asialle sinetöinti viemällä suhde päätyyn asti. ❤️ Rakastan sua ikui361357Hyvää Huomenta Rakas Neiti
Hyvää Huomenta Nainen🤗 Kaikkea hyvää toivon sinun päivääsi😘 Näin toivoo mies111314