Olettko korjauttaneet korujanne Turkissa?

Onko koemuksia kellään? Hinta tietoja olisi myös kiva kuulla.

Ei aina haluaisi ostaa vain uusia.
1208
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kyllä on kokemuksen/kuuleman mukaan halvempaa kuin Suomessa. Kannattaa mennä matkanjärjestäjän kultareissulle, jos teillä järjestetään sellainen, niillä voi saada ainakin ilmaisen kiillotuksen ja uskoisin, että korjauksista hyvän hinnan. Turkissahan käsityö on edullista, joten sen puolesta kaikki käsityönä tehty on edullisempaa. Esim. jos ostaa verhokankaat, ne saa todella edullisesti myös ommeltua.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Korjattavaa olisi kannattaa... kirjoitti:

Onko koemuksia kellään? Hinta tietoja olisi myös kiva kuulla.

Ei aina haluaisi ostaa vain uusia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu