yaris

Onkohan uuteen Yaris 1,3 sol malliin saatavana etuistuinten väliin kyynärnojaa.
4822
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

siihen saa ostettua kotelon, joka toimii myös kyynernojana

Äänestä
  • Mistähän tuollaista olisi saatavana. Täällä Oulussa myyjä sanoo, että minkäänlaista nojaa ei olisi Yarikseen saatavilla.

    Äänestä

  • noja kirjoitti:

    Mistähän tuollaista olisi saatavana. Täällä Oulussa myyjä sanoo, että minkäänlaista nojaa ei olisi Yarikseen saatavilla.

    eipäs ole näköjään lisävarustekuvastossa enää kuvattun ko. boxia, miksiköhän ovat jättäneet sen pois?!

    Äänestä

  • noja kirjoitti:

    Mistähän tuollaista olisi saatavana. Täällä Oulussa myyjä sanoo, että minkäänlaista nojaa ei olisi Yarikseen saatavilla.

    ... sielä on sellaisia esitteitä.. sielä otat yariksen lisävaruste esitteen ja vau, sieltä löytyy keskelle säilytykotelo/noja (Heitä se varaosa myyjän eteen).. muistaakseni jotain 150e maksoi.. ite mietin otanko sitä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


noja kirjoitti:

Onkohan uuteen Yaris 1,3 sol malliin saatavana etuistuinten väliin kyynärnojaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu