Minkäköhän arvoisia ? Kaikki 8 albumia melkein "mint"-kunnossa (=lähes lukemattomia).
Alix-
4
709
Vastaukset
- ...
Ei taida paljon olla noilla kysyntää?
Sitä kamaa joka seisoo divareissa 10 vuotta putkeen.
Mutta pidä jemmassa, 30 vuden päästä tilanne voi olla toinen.- Nirrex
Kyllä hyväkuntoiset alixit keräilijöille kelpaa, etenkin neljä ekaa albbua. Itse en myisi alle 10 e kappale.
- Alix-fani
Missä olet myymässä? Tuli luettua nuo kaikki poikasena läpi ja kirjastoista niitä ei saa (jonottamatta). Ostan heti jos olet myymässä koko sarjan. Vastaa tähän foorumiin niin tiedän oletko myymässä tosissasi.
- aliksi
jep Alixit on arvokkaita .... ite maksasin koko satsista helposti 100e.... ja neuvon olemaan myymättä... paitsi mulle tietty..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
"Miko Bergbom, miksi euron bensa maksaa kaksi euroa?"
Valtakunnan suurin kaupallinen porvarimediakin kyselee nyt miksi perussuomalaisset ovat rikkoneet tärkeimmän vaalilupauk695504Olen Päivi Räsäsen puolella
En oe uskovainen enkä kristillisdemograattikaan mutta onhan tuo naurettavaa laittaa Päivi syylliseksi omasta mielipit6163586SDP: "On hyvä että bensiinin hinta nousee"
Suurin oppositiopuolue SDP on mielissään siitä, että bensan hinta nousee suomalaisille. https://www.iltalehti.fi/polit842959Nuhteettomia edustajia
Korkein oikeus tuomitsi Päivi Räsäsen kiihottamisesta kansanryhmää vastaan Kansanedustaja Päivi Räsästä (kd.) vastaan no2922788"Mieheksi ja naiseksi hän heidät loi."
Räsäsen tuomio on iso harppaus woke-valtioksi. – Tässä maassa on nyt selvästi kiellettyjä sanoja ja ajatusrikoksia. –961830Päivi Räsänen tuomittiin rikoksesta...
...kiihottamisesta kansanryhmää vastaan. Tuskin tajuaa silti vieläkään, että raamattu ei ole lakikirja. https://yle.fi/a6601760Korkein oikeus antaa Räsäselle vastauksen klo 9. Varmaan vapautus
Miten veikkaat että Päiville käypi? Päivi pitää lehdistökonferenssin klo 9.30. Koko media on läsnä. 7 v taistelu on ohii4871453Partamies hoi!
En aio häiritä jos on mukavampi olla hiljaa tai jos siellä kaukana sinun paikkakunnalla on jo joku hoito. Miten olisi re241411Mistä ihmeestä sitä viirasi?
Oliko tuo Timo Kalima hyvä silmälääkäri? Mikähän hänen silmiinsä osui kun piti mennä tuollaista tekemään. Kaikki näytti141391Meneekö Nanna Karalahden jumppafirma konkurssiin?
Loppuiko rahat Jeren pidätyksen myötä? Karita Tykkä hakee saataviaan lähes 60 000 e Että semmosta . . .183958