nonii että mul on kolme 12 lvl ukkoo ja en osaa päättää ku kyllästyin niihin ni ehdottakaa jotain hyvää rotua ja hahmoluokkaa
Nonii....
Zakox(ei kirjautunut sisään)
4456
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
kyllästyit 3 ukkoon peräkkäin huhhuh no mutta kerros mitä ne on niin tiedetään mitä suositella
nigth elf-priest
tauren-warrior
undead-warlock
Rogueta helppo oppia ja levuttaa. Mutta kannattaa pelata se hahmo sinne lvl20 ennen sitä ei osaa sanoa ketään tykkääkö vielä siitä. Se vaan on semmonen pakko asia opit siinä sitten samalla hahmosi pelaamisen perusasiat.
jos muistan oikein (tietysti vaatii rutiinia). Eli et varmasti ole saanut mitään kuvaa millaista hahmolla on pelata. Eihän lvl 12 pääse edes instanssiin (paitsi RFC). Ei muuta kuin grindaan vaan ja sinne lvl 20 tasolle. Sinneekin pääsee n. 20 tunnin peliajalla, mikä ei ole mitään. Sitten on oppinut aika mukavan määrän uusia skillejäkin. Poikkea ihmeessä BG:ssä lvl 18-19.
Niin kuin joku mainitsi niin Rogue on hyvä aloittelia hahmo. Sillä oppii helposti jos ei ole paljoa roolipeleä ennen pelannut, kun sillä ei tarvitse huolehtia manasta healthin lisäksi.
Pelin iloa!