miksi kajareista ei kuulu mitään?

piuhat pitäis olla oikein laitettu ja kun järjestelmä avautuu, kuuluu kyllä ääni, mutta ct:tä ei toista, eikä musiikkia netistä- apuaaa..
4193
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Onko 7,1 äänikortti koneessa ja käyttöjärjestelmä. Onko äänikortti erillinen pci- väyläinen. Saat heti apu,kun tiedän laitteista.

Äänestä
  • mutta, äänikortista en tiedä onko sitä?? laitehallinnasta löytyy media high definition audio device??

    Äänestä

  • käyttöjärjestelmä win xp kirjoitti:

    mutta, äänikortista en tiedä onko sitä?? laitehallinnasta löytyy media high definition audio device??

    käynnistysääni

    Äänestä

  • käyttöjärjestelmä win xp kirjoitti:

    mutta, äänikortista en tiedä onko sitä?? laitehallinnasta löytyy media high definition audio device??

    Asetuksiin katso kaikki asetukset toimiiko. Ja voisit katsoa playerin asetukset , toista, lisäasetukset tiedostomuodot pistä tunnistamaan kaikki tiedosto muodot. Noi ensialkuun palaileasiaan jos et saa toimimaan. Ja koneen pitäisi tunnistaa uusi laite kokeille ohjattua asennusta ja jos on jonkunlaiset ajurit kaijuttimiin aja ne.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


uudet ovat kirjoitti:

piuhat pitäis olla oikein laitettu ja kun järjestelmä avautuu, kuuluu kyllä ääni, mutta ct:tä ei toista, eikä musiikkia netistä- apuaaa..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu