..älkää vastatko jos saatte tekstiviestin jossa sanotaan "joku on ihastunut sinuun jos haluat saada selville kuka niin soita numeroon 0700......" Tämä on suurta huijausta maksaa 4 euroa minuutti, eikä siellä ole kukaan ihastunut sinuun!!!!
huijaus...
Varoitus!!!!
7425
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!!!!
joo, se menis pornolinjalle :DDDDDDDD
*nauraaaaaaaaaaaaa*
Sain sellasii 2 peräkkäisinä päivinä ja sit ku vihdoin soitin siihen numeroon ni sanottiin et se numero ei oo käytössä. Vitummoist huijaust....luo turhaa toivoo...=(
Cky on hyvä bändi... :)
Just eilen sain tollasen. Pistää kyl jo se 0700-alku vähän mietityttää siinä. Onks tollanen ees laillista?
Joo ei oo ees laillista. Just luin yx päivä lähdestä ku siinä oli varotettu vastaamasta noihin viesteihin/soittamaan niihin numeroihin. Siinä luki et niiden lähettäjää yritetään saada kiinni.
no vittu ku mä en ollut kuullut noist varotuksist ennenkun sain sellasen txt...sit menin viä soittaa siihen, mut tosiaankin niin siin sanottiin vaan et se num ei o käytös....sen jälkeen kuulin et se o huijaust ja et tod moni o saanut samanlaisen. Vittuun se joka noit piloi tekee!!!!!! *fuck him him fucking fuck*
CKY leffoille propsit!!
toi on pornolinja ja ne yrittää saada rahaa et mainostaa tota ja sit ihmiset ihmeissään soittaa sinne!
ÄLKÄÄ SOITTAKO SINNE!