tää palsta ,missä ilo ja huumori?
pettymys
kurkistelija
151101
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Iloa ja huumoria!
Ei tää kyllä mikään huumoripalsta ole, sulla on ehkä väärä käsitys. Ennemminkin tunteiden jako- ja purkupaikka.....
on se toinenkin palsta. ilojen ja surujen jakoa.
sama olla sitten siellä.
Minulle ainakin nämä uushäiriköt sanoivat, että siellä puhutaan vain ja ainoastaan syövästä.
Minä en jaksa siitä enää puhua... ennemmin kaipaan selviytymistovereita, toivoa eteenpäin elämiseen ja lämpöä lievittämään pelkoa.
Enkä jaksa sitä riidanhaluisten pesää katsella. Kiehukoot omissa liemissään.
mies laittaa pihalla grillin kuumenemaan.Kyllä me taas jotain piristävääkin keksitään,välillä vaan menee vakavaksi.Raspikurkku,hei,joko ajelet kotiin päin? ja Ihme Sopa,herätys sieltä sohvalta,kaunis ilta lähteä pihalle! L.polku,kyllä me selviydymme,luotetaan siihen.
minulla ei ole taloa, ei pihaa - mutta onneksi on parveke, jossa kukat kukkivat.
Taidan antautua auringolle.
kuin sinä ,siellä poksautellaan shmpanja pulloja!
sinne koko ajan, vai kirjoittaako joku nimissäsi?
että voisin pitkän "urani" takia olla jollekin avuksi.
Mutta eihän siellä voi nykyaan edes rauhassa kirjoittaa, heti on joku kärpänen kimpussa. Miksi sinä olet täällä?
Kyllä syöpä vaatii kovaa ja lujaa luonnetta, ei sitä selätä pelkällä jees,jees-tyylillä. Mielestäni sellainen on vahva, joka ei tarvitse virtuaalielämää vaan riittää asiapitoinen keskustelu, eli heikkoja löytyy täältä.
olet täällä?
aiheuttajat pysykööt poissa täältä! Tuollaista en ymmärrä,että tullaan ilkeilee.
Muumiäiti,mää heräsin,kun täällä oli sellainen pulina. onks makkaraa? Tässä ois vielä lettuja.
Aurinko paistaa ja maalaisin huvimajaani. Kivaa olla ulkona.
Raspikurkulla taitaa olla hyvät juhlat!
Veiköhän se voikukkia..... ;D
Lpolku! Sulla kärventyy jo nahka! Älä nuku auringossa...
Onneks herätit, rupesi jo vatsamakkarat savuamaan. Suuret kiitokset.
>;D
on provo, jos ei niin mietipäs vähän mikä oikeus sulla on luokitella ihmiset vahvoihin ja ei-vahvoihin? Uskomatonta...ja surullista
Kun sulla on kerran makkaraa... ;D