miten poistan pelin koneelta joka ei näy lisää poista sovelluksen listassa? eikä se poista koko ohjelmaa jos poistan vain pikakuvakkeen.
eli apua tarttis kertokaahan miten toimia?
kiitos etukäteen
eli apua tarttis kertokaahan miten toimia?
kiitos etukäteen
Vastaukset 3
Vanhimmat
http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=2000000000000009&conference=4500000000000183&posting=22000000026536174
Kuin noissa ohjeissa on tarkalleen neuvottu.
Tuolla saa koneen tyhjennettyä alta aika yksikön mutta jos toimit noin niin ei "pitäisi olla" mitään vaaraa virheellisiin toimintoihin
Ohjelma tosiaan kysyy jos olet tekemässä jotain vaarallista " tiedätkö tosiaan mitä olet tekemässä " jos et tiedä niin vastaa "en" niin se jättää sen kohteen siirtämisen varmuus kopioihin
Ohjelma on tosiaan helppo käyttää ja se on tosiaan voimakas ... vie vaikka varpaankynnet jos niin määräät kun se on kysynyt tiedätkö mitä olet tekemässä "kyllä" "En"
Löydät varpaan kynnet varmuuskopioista josta voit ne palauttaa jos kone vielä suostuu käynnistymään..
Tämä oli nyt varoitukseksi mutta toimii hienosti noiden ohjeiden mukaan..
1:lisää tai poista sovellus
2: käynnistä kaikki ohjelmat: pelin pitäisi löytyä sieltä sen poistolla.
3: ccleaner poista sovellus
4: mene pelin kansioon ja poista
5: kikkailut alkaa: kone herjaa jotkut ohjelmat käyttävät tätä ohjelmaa (vaikka ei käytä) kun yrität
poistaa. Kone kiinni kokeille uudestaan.
6: ohjelma ilmoittaa jotenkin näin nimeä kansio uudestaan kun yrität poistaa. Uusi nimi yritä poistoa taas herjaa. Pääkansion alla lisää kansioita. Teet niin kauan poisto yrityksiä kun kansio lähtee.
7:OIS TÄSSÄ VIELLÄ SALAINEN ASE , MIKÄ MYÖS JOSKUS
TOIMII SIIRTÄÄ TIEDOSTOT TYÖPÖYDÄLLE JA SIELTÄ ROSKIIN. Luulisi lähtevä jollakin näillä peli.