Stondis puuttuu, TANA!

Porky-Pig

Olin ollut jo kolme päivää ilman. Naitatti aivan törkeesti enkä tohtinut aloittaa mitään helvetin säälittäviä hanskaan hakkaamis orgioita. päätin lähteä hakemaan lätsyttely seuraa kulma pubin pimeistä sopukoista. Old spicet palleissa tuoksuten juoksin kuppilaan.

Saalistajan katseeni osui perskeleen helpon näköiseen pimatsuun. Perse keikkuen kävelin daamin vierelle ja tilasin hälle kuusi kappaletta salmijakki kossui. Muijja kiskoi viinakset naamariinsa ja vinkkasi silmiään kiitokseksi. Nykäisin rasvalettini taakse ja möreällä äänellä leperrellen ryhdyin karmeasti vonkaamaan holea.

Kolmen tunnin vinkumisen jälkeen naikkonen lopulta suostui kun ei kuulemma jaksanut enää kuunnella säälittävää valitustani. Hihkaisin riemusta ja juoksin kotiini. Puolen tunnin päästä pinkaisin takaisin juottolaan hakemaan naiseni vielä mukaani kämpille.

Nyt saat elämäsi kyydit, tokaisin vosulle. Kaadoin hänet sängylle ja riuhdoin tekstiilit seinille. Nainen haukotteli kiimoissaan. Valtava elimeni oli kuin löysä lahna. Ennen ei ollut ikinä käynyt näin. Ja nyt taas kävi. Ryntäsin vanhan jallun kanssa vessaan muka kohentelemaan meikkejäni. Selasin lehden kannesta kanteen lukien pienelläkin präntätyt tekstit.

Eikä vaan ottanut eteen. Ryhdyin kaksin käsin riuhtomaan kalustani ja hakkasin sitä vessaharjalla. Ajelin karvani ja uitin palleja tulikuumassa vedessä. Karjuin suoraa huutoa. Seuraavaksi yritin saada jotain jäykkyyttä spray pullollisella hiuslakkaa. Eikä alkanut kuin kirvellä karmivasti.

Juoksin keittiöön ja kaadoin tabascoa koko komeuden päälle. Tuskat olivat kauheat. Jatkoin repimistä ja murjomista. Hakkasin piliäni perunanuijjalla laulaen naisen viihdykkeeksi pari säkeistöä rentun ruusua. Lopulta taju sammui.

Heräsin tunnin päästä ja keksin että kietomalla pelini sähköjohtoon voisin saada jotain eloa. kiskaisin l-paahtimen piuhan irti ja vedin sen umpisolmuun pelini ympärille. En muistanut irrottaa sitä seinästä ja valokaari päräytti kasseilleni savun noustessa. Silmissä pimeni.

Heräsin keittiön lattialta kusilammikossani. Kaluni oli kuin moskovan paraati ukkeli vm 63. Karjaisten voironriemusta nilkutin onnessani makkariin. Unelmieni reikä oli häipynyt ja jättänyt lapun tyynylle jossa oli viesti josta kävi ilmi että kemiamme eivät kohdanneet. Kauniisti sanottuna.

Muna lerpahti.

3

4416

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kuu ukkeli

      Hahaheh, uskomattoman kekseliästä. Kiitos vaan hyvistä nauruista!! :D

    • Stallone

      Paras juttu, mitä ikänä täällä Suomi 24:n sivuilla on ollut. Vedet silmissä naureskelen! Eikun lisää tällaista "legendaa".

    • Kielipoliisi

      ... yhtys sana virlheitä! Muuten hyviä aineksia kunnon tarinaniskijäksi, kunhan juonikin paranee.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Putin lähti takki auki sotaan....

      Luuli, että kolmessa päivässä hoidetaan, nyt on mennyt 3,5 vuotta eikä voitosta tietoakaan. Kaiken lisäksi putin luuli,
      Maailman menoa
      111
      3644
    2. Näitä venäjä-faneja tuntuu edelleen vaan riittävän - kummallista

      ja lähinnä siis ihan suomalaisia. Mitä hienoa ja hyvää he näkevät maassa joka on diktatuuri, maassa jossa ei ole sananv
      Maailman menoa
      285
      2509
    3. Ulkoistin makuaistini Yleisradiolle

      Nyt voimme luottaa siihen, että Virallinen Totuus tekee maistelutyön puolestamme. Me persulandiassa arvostamme priimaa,
      Maailman menoa
      0
      2150
    4. Sanna on pakottaja, domina

      Pakotti sadistisessti työttömät hakemaan töitä, josta seurasi hirmuinen työttömyys. Näin on asia, jos uskomme Hesarin k
      Maailman menoa
      43
      1931
    5. Skodan hankintaan painostaminen toi potkut

      Kylläpä on kovat keinot käytössä, kun on yritetty pakottaa hankkimaan Skoda painostuskeinoilla. Kyllä valinnan pitää oll
      Skoda
      9
      1689
    6. Harmittaa ettei paluuta entiseen enää ole

      Paluuta entiseen ei ole koska pilasit kaiken.
      Ikävä
      100
      1162
    7. Niinistö neliraajajarrutteli Natoon liittymistä vielä sodan alettua

      Myöntää nyt itsekin, mikä jo aikaisemmin tiedettiin. Marin vei Suomen ja Ruotsin Natoon. "”Myönnän auliisti jarruttelle
      Maailman menoa
      80
      1091
    8. No onneks ei tartte sit olla

      Mustis ku se ootki sinä itte 😂😂 Oon pelännyt että ehkä teille kehkeytyy jotain enemmän ku niin paljon yhteistä mut....
      Ikävä
      5
      970
    9. Lahden kolarisuma ja automaattinen hätäjarrutusjärjestelmä

      Olisiko uudehkojen autojen automaattinen hätäjarrutusjärjestelmä vähentänyt kolareiden määrää tuolla Lahden tiellä? Sumu
      Yleistä autoilusta
      77
      927
    10. Mitä sun päässä oikeen liikkui

      Silloin kun menit laittamaan sille viestiä? Jotenkin tosi outoa?
      Ikävä
      51
      912
    Aihe