Voisiko joku laittaa mulle SUORAN linkin sellaselle sivulle josta voin ladatasen sims hackin jolla simit on nakua myösuudemmissa lisäosissa
Kiitos jos joku vaivaituu!
Kiitos jos joku vaivaituu!
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Tän viestin on nyt lukeni jo 31 tyyppii, mutta kukaan ei oo vastannu.Vastatkaa! Asialla on hirvee kiire...No ei vaiteskaa mä meen keskiviikkona (6.6-07)Keskisille ja aijjon ostaa sieltä uuden simssin. Siihen mennässä jos joku vois vastata mulle!
Opettele kirjoittamaan. Tiedän sivun jolta voit ladata sen hackin, mutten jaksa linkittää sitä, joten mene vanhalle Namulan sivulle ja jos etsit kunnolla löydät kyllä etsimäsi. Itse latasin kyseisen hackin sivulta xsims, joka vaatii ilmaisen rekisteröitymisen. Voithan myös googlettaa xsims.
Toivottavasti oli apua edes vähäsen.
Mikä mahtaa olla vanha namula? Kun menee sinne www.namula.vuodatus.net tai mikä lie niin ei siltä ainakaan löydy mitään!! Enkä löytäny tuolta xsims:mistäkään mitää kun lautoin hakuun hack. Auta nyt pliike!!!
T:avuton sims-fani[mosimo]
Tässä linkki, aloitussivulta valkkaat vaan sen vaihtoehdon jossa sanotaan "enter xsims".
http://www.xsims.de/index_std.html
Ihan siinä etusivulla on se kuva, jossa simi on suihkussa ja yllä lukee Censor Grid Remover v2.0. eli lataat sen.
Ja tosiaan, ensin pitää sivulle rekisteröityä, mikä on ilmaista.
Niin siinähänse kysymys olikin. Siis Mihin piran ton jutun? kun vlaitan sen sinne dowloadsiin niin sensuri on yhä simssä päällä!
purat tavallisesti,mene download kansioon ja siellä pitäis olla sellainen sensurointihommeli(tunnistat kyllä)paina sitä ja siihen tulee jotakin (en muista mitä)painat vaa next tai jtn sinne päin
Ei mun downloads kansios oo mitään sensuuri hommelii! Siis pitääkö semmonen tehä?VAstatkaa nyt!
Kiitos!
T:[avuton simin pelaaja][Mosimo]
Ei sun tarvitse tehdä mitään ylimääräistä. Purat vaan sen sensuurihackin normaalisti Downloads-kansioon. Ja muistathan, että jos lataat ja purat jotakin kesken pelin (eli peli paussille ja pienennät peli-ikkunan taustalle), eivät puretut tavarat, hackit jne. ilmesty peliin vasta kun olet ensin sammuttanut pelin ja käynnistänyt sen uudestaan.
Jos tuokaan ei auta, etsit sen sensuurihack-kuvakkeen ja tuplaklikkaat siitä ja kokeilet avaisiko se hackin ja mahdollisesti asentaa sen. Omani latasin tuolta samalta sivulta jo niin kauan aikaa sitten, etten enää muista, asentuiko hack auotmaattisesti ilman mitään klikkailuja.