Kysyisin vaan että !!!!!

http://www.james-hullu.tk/

Nämäkö james hullun sivut ? Minulla ainakin tuolla sivussa seikkailee vähän K 15-18 kuvia.
2243
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

siis...toi sun näyttämä osote on sivujen "lyhytosote"... varsinaiset sivuthan on http://www.freewebs.com/james-hullu. Noi TK lyhytosote sivut ois hyvät, mut niissä tulee ihan älyttömästi mainoksia kaikkia "next generation of smileys" ja just noita alusasa mainittuja juttuja.Niitä eteen tupshtavia mainoksia voi välttyä laittamalla päälle "ponnahdusikkunoitten eston".voisin tietty ottaa lyhytosote homman pois...pitää nyt kattoo.

Äänestä
  • Ok rupesinkin jo ihmettelemään :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


?!?!?!?!?! kirjoitti:

http://www.james-hullu.tk/

Nämäkö james hullun sivut ? Minulla ainakin tuolla sivussa seikkailee vähän K 15-18 kuvia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu