Haapakoski

I. Haapakoski Ylivieska. Tietääkö joku minkälainen työnantaja? Kalusto on ainakin hieno.
94890
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Ei kerrota liian uteliaille pölhöille

Äänestä

Haapakosken Ismo kyseinen hemmo ja mukava mies muutenkin.Kelloa tarkempi isäntä,hyvää seuraa maantiellä ja baarissa myös.

Äänestä
  • Onko tietoa että olisiko siellä kuskin tarvetta? Olisi mahtava tehdä töitä sellasella kalustolla.

    Äänestä

  • diipadaipa kirjoitti:

    Onko tietoa että olisiko siellä kuskin tarvetta? Olisi mahtava tehdä töitä sellasella kalustolla.

    juur alkanu pyörii eli jotain tuurauksia saattaa olla,ismo tosin on tarkkaakin tarkempi isäntä ja suoraan sanoen sun puheet"komeen näköset autot"ei anna susta erityisen hyvää/ammattitaitoista kuvaa.mut toisaalta se ei oo tyhmä joka kysyy vaan se joka jättää kysymättä.

    Äänestä

Nyt on Ismo kuulemma laittanu yhden auton lisää joten kokeileppa soittaa jos tarvisi kuskia.

Äänestä

olevan useampi Ismon Scania myytävänä, Niemikorvella on ainaki kaksi ja Scan-Autolla yksi

Äänestä

JAA KOMEETA KALUSTOO VAI LÖYTYYKÖ KOLMITOLPPA LBS:ÄÄ

Äänestä

Kehu joskus kalevassa ajavansa 300 t.vuodes...ihmemies...toivottavasti Ååkkeri ei lukenut sitä...

Äänestä

Ihan ok kun vaan teet paljon tulosta

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


diipadaipa kirjoitti:

I. Haapakoski Ylivieska. Tietääkö joku minkälainen työnantaja? Kalusto on ainakin hieno.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu