miltä kuullostaa?

amd athlon xp 3000 2.17Ghz
1.5Gt 400Mz
MSI Nvidia nx6200ax 256ddr
360Gt kiintolevy
DVD-/ R,-/ RW
emo: Asus A7V600-F2
win xp pro
onko huvä vai huono, mitä voisi parannella halvalla
1170
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Vähän on jo vanhaa tekniikkaa, mutta riippuu tietenkin, että mihin käyttöön kone tulee. Kyse on varmaan muutaman vuoden vanhasta koneesta. Prossu on pieni ja muisti on DDR:ää, joka on nykyään kalliinpaa kun uudempi DDR2

Äänestä

Kommentoi aloitusta


? ? ? kirjoitti:

amd athlon xp 3000 2.17Ghz
1.5Gt 400Mz
MSI Nvidia nx6200ax 256ddr
360Gt kiintolevy
DVD-/ R,-/ RW
emo: Asus A7V600-F2
win xp pro
onko huvä vai huono, mitä voisi parannella halvalla

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu