Ilmaiseksi sivusto päivitetty

freebee

1

1710

    Vastaukset 1

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Pikku Piia

      Lehdet, yritykset ja radiot järjestävät joka kuukausi ilmaisia nettikilpailuja joissa ei välttämättä voita jotain matkaa tai kotiteatteria. Palkinnot on pienempiä mutta juuri sen takia niihin osallistuminen kannattaa. Normaaleissa kilpailulistoissa on yleensä vain ne isoimmat palkinnot ja kilpailut mutta näissä "pienemmissä" kilpailuissa on useimmin pienempiä palkintoja ja niitä arvotaan läjäpäin vain yhden päävoiton sijasta. osallistu ja voita: http://www.peemies.net/3369/index.html -Netin kattavin kilpailulista

      Se että palkinnot on pienempiä pitää myös osallistujamäärät alhaisina. Tämä taas tarkoittaa merkittävästi parempia voitonmahdollisuuksia. Yleensä palkintoina kaikenlaista hyödyllistä käyttötavaraa joita voittelemalla säästää kuukausittain perheelle kohtalaisen kivat rahat. Leffalippuja (myös ennakkonäytöksiin), vuoden kahvit, elokuvia, pelejä, kodinkoneita ym. Satoja kilpailuja kuukausittain ja tuhansia palkintoja.

      Itse en ole maksanut enää kahteen vuoteen leffassakäynneistä. Tässäkin kuussa tullut jo 8 lippua elokuvien ennakkonäytöksiin, leivänpaahdin ja kasapäin ilmaisia lippuja ties mihin messuille ja kissanristiäisiin.

      Myös netin ilmaiset
      http://www.peemies.net/3092/index.html

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä kaivatussasi

      on parasta?
      Ikävä
      79
      1100
    2. Mitä haluaisit sanoa hänelle?

      Jos joskus kohtaatte?
      Ikävä
      104
      1075
    3. haluaisin paljastaa

      Kuka tämä :/ on
      Ikävä
      67
      512
    4. Olen jo oppinut tuntemaan

      sinun kirjoitustyylisi
      Ikävä
      47
      483
    5. Taiteiden yö

      Kuhmon taiteiden yössä tapahtui. Tsat satss saaatts... Ja Sammon takoja... Tsat satss saaatts...
      Kuhmo
      8
      446
    6. Nainen, onko se nalle hehkuttelija poistunut keskuudestamme?

      Ei ole näkynyt, joten onkohan. R.I.P :/
      Ikävä
      112
      441
    7. Hyvää yötä kaipaamalleni

      Vanhwmmalle naiselle, olet rakas❤️❤️
      Ikävä
      13
      440
    8. Mikä kaivatussasi

      on pahinta?
      Tunteet
      42
      422
    9. Et vaan tajua

      Että rakastan sua
      Ikävä
      15
      396
    10. Kysymys palstalaisille: kuinka moni nainen sietää miehen "pakkomielteistä" sekaantumista elämäänsä?

      Siedättekö tai sietääkö teidän naisenne miehen "pakkomielteistä" sekaantumista naisen harrastuksiin, ulkonäköön, työhön
      Sinkut
      83
      391
    Aihe