H&M

Miten netissä pääsee suoraan h&m:n suomenkieliseen sivuun eikä englannin kieliseen..
et voisko joku antaa osoitteen..????? Pliis.. nopsaaaaa...
5491
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kaikki H&M:n vaatteet on tehty lapsityövoimalla... H&M pitäis laittaa boikottiin...

Äänestä
  • Just,joku vi**n teini aktivisti taas möykkää!!
    Parempi se et ne lapset vääntää henkalle vaatteita,ku et ne lapset myytäs prostituoiduiks!!!

    Äänestä

  • musta ne kersat on tosi hyvii ompeleen....

    Äänestä

meet nekun kielen sivuille ja sit sitä kautta suomen kielisille sivuille

Äänestä
  • H&M, slaving children, quality and fashion at best prizes.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


minä kirjoitti:

Miten netissä pääsee suoraan h&m:n suomenkieliseen sivuun eikä englannin kieliseen..
et voisko joku antaa osoitteen..????? Pliis.. nopsaaaaa...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu